Stamtąd (2022)
Stamtąd: Sezon 2 Stamtąd sezon 2, odcinek 10
odcinek Stamtąd (2022)

Dawno, dawno temu?

Once Upon a Time... 56m
7,5 422
oceny
7,5 10 1 422
Stamtąd
powrót do forum s2e10

Sezon III

ocenił(a) serial na 8

Piszą, że będzie, mam nadzieję, że COŚ się wyjaśni. Patrzyłam na daty, kręcone zawsze było w lecie, premiera na jesieni, czyli jesli nie zaczeli krecic tego lata, trzeba zaczekać rok. MOIM zdaniem DOBRE. Fakt, za dużo tych tajemnic, ale nie równałabym tego do Lostów. Uważam, że Tabitha powinna znaleźć LUDZI, którzy stamtąd się wydostali. Być może tacy byli. Korci mnie też stworzenie jakiegoś przedmiotu który będzie montowany w kamperach/ autach i tym podobnych urządzeniach, żeby dac znac TYM którzy są TAM, że Tabitha się wydostała. Bo raz na jakiś czas ktoś tam jednak trafia. I JEŚli oni to znajdą, to będą wiedzieli, że trzeba podążyć JEJ śladem by się wydostać. PLUS Wiktor powinien tam zostać, bo on to miejsce lubi.

ocenił(a) serial na 10
Yusta99

Tyle że całkiem prawdopodobne że siostra Wiktora wciąż żyje gdzieś w świecie i bez powodu Tabicie by nie zostawiali tego pudełka Wiktora a tam w tym szpitalu nadal to miała.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones