PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10045272}

Jesteś tym, co jesz: Bliźniaczy eksperyment

You Are What You Eat: A Twin Experiment
5,5 977
ocen
5,5 10 1 977
Jesteś tym, co jesz: Bliźniaczy eksperyment
powrót do forum serialu Jesteś tym, co jesz: Bliźniaczy eksperyment

Ogólnie sporo o tym jak produkcja zwierzęca jest słaba moralnie i zła dla planety. Rozumiem i tak niestety jest.
Co do eksperymentu to chcieli żeby im wyszło że weganie mają lepiej. Wyszło odwrotnie. Zamiast porządnie zinterpretować wyniki i wyciągnąć wnioski to ponarzekali że ludzie źle się przyłorzyli i część wyników pomineli. Podczas gdy niektórzy ludzie z tych bliźniaków było w stanie lepsze wnioski wyciągnąć nic ci "badacze".

ocenił(a) serial na 5
skaposzczet

Zgadzam się. Sentyment serialu jest dobry i uświadamianie ludzi co do produkcji żywności i planety jest ważne. Ale serial zrobił okropną robotę z promocją weganizmu. Jak ktoś ma przejść na dietę wegańską, jeśli chce nabrać masy mięśniowej? Przecież ten serial go zniechęci.
Sam mam problem z przybraniem masy mięśniowej na diecie roślinnej, a nawet z jej stratą. I co, jeść więcej, ale jak? Nie mówi się o tym problemie, że błonnik często zapycha i nie pozwala.
Myślę, że większość ludzi i tak je za dużo mięsa i tłuszczu, więc więcej roślin by im pomogło. Ale kompletny weganizm, po tym serialu więcej ludzi zostanie przy starej diecie.

ocenił(a) serial na 9
sosen88

Adam Kuncicki. Polski kulturysta od lat na diecie weganskiej. Da się:)

ocenił(a) serial na 8
skaposzczet

A co konkretnie było żle przeprowadzone ?. Na 21 par wyniki wyszły lepsze dla wegetarian. WIęc jestem ciekaw, czego sie dopatrzyłeś nieprawidłowego w metodologii ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones