PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=371270}

Fantastyczna Czwórka

Les Quatre fantastiques
6,4 557
ocen
6,4 10 1 557
Fantastyczna Czwórka
powrót do forum serialu Fantastyczna Czwórka

OK

ocenił(a) serial na 8

Bardzo ładna, płynna animacja i ciekawe odświeżenie Fantastycznej Czwórki. Design postaci momentami razi. Zwłaszcza jeśli chodzi o twarz Sue Storm i Johnnego. Ogólnie bowiem postacie mają ładne proporcje i nie są tak uproszczone jak w Batmanie i Supermanie TAS, czy Lidze Sprawiedliwych. Czy też Batmanie Przyszłości i Teen Titans.
Fabularnie ok, ale chwilami jest nieco infntylnie. Jak dla mnie zbyt przesadzone zachowania bohaterów i lekko nieprawdziwe, naginane sytuacje.
Średnio do gustu przypadły mi też głosy.
Ale ogląda się przyjemnie. :)

ocenił(a) serial na 9
daekazu

Troche jakby japońską sztuką rysowania zalatuje, której osobiście nie lubię.Po mimo tego naprawdę mi sie spodobało i ciekaw przygody przeżywają bohaterowie.

daekazu

teraz leci ten serial bo tak patrzyłem na jedna stronę i nie widziałem jak oni walczą z srebnym surferem i galaktusem!

ocenił(a) serial na 5
daekazu

Bardzo ładna animacja, ale niestety nie przekonam się do tej bajki, bo ciągle porównuje do wcześniejszej wersji fantastycznej czwórki ;/. Leciała na Fox Kids (Jetix aktualnie) i bardzo byłam do niej przywiazana.

ocenił(a) serial na 1
daekazu

Nie ma tego rozmachu co ostatni sezon X-Men: Evolution. Ogląda się okropnie. Rażące uproszczenia fabularne oraz kretyńskie dialogi. Rozumiem, że to dla małoletnich, ale chyba dla takich mocno ograniczonych. Nigdy nie przepadałem za "czwórką", ale tej wersji wręcz nienawidzę.
Jako, że uważam się za fana komiksu, obejrzałem kilkanaście odcinków. Strata czasu...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones