PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=795995}
4,9 17 021
ocen
4,9 10 1 17021
2,0 2
oceny krytyków
Botoks
powrót do forum serialu Botoks

Dawno się nie uśmiałem tak na żadnym polskim serialu, co prawda był to śmiech nad głupotą reżysera, ale jednak XD

ocenił(a) serial na 6
szykuj

drugi odcinek raczej nie jest do śmiechu, zwłaszcza jego ostatnie 15 minut

ocenił(a) serial na 5
szykuj

A my ze znajomymi włączyliśmy to o 1 w nocy jako niezły horror :D Straszna reżyseria, straszne aktorstwo, straszny scenariusz... :D

ocenił(a) serial na 8
MagdaLena55

A Ty tak serio?

MagdaLena55

Dobrze powiedziane ;-)

ocenił(a) serial na 9
MagdaLena55

Ten film to PRAWDZIWA Polska

ocenił(a) serial na 2
Azotoxx

Jeśli masz na myśli marny poziom kinematografii, to tak.

szykuj

co tydzień myślę że papryk mnie już niczym nie zaskoczy i co tydzień się mylę XD

szykuj

Prawdziwie polski kącik wzajemnej adoracji. Ważne aby coś opluć nawet jeśli się tego nie rozumie. Oglądajcie "M jak miłość" i inne tego typu produkcje to wasze mózgi nie będą musiały się tak wysilić aby coś zrozumieć. Widać przy czymś mocniejszym gotuje się w główkach.

Dustgrow

dokładanie to takich pustaków są skierowane te płaskie i puste "filmy na faktach", też się z psem zakleszczyłeś czy może lekarz spaprał ci plastykę waginy? XD

szykuj

Może go naszła taka perwersja, jeśli wiesz, co mam na myśli ;).

ocenił(a) serial na 4
szykuj

Dobra... nie będę ściemniał. Co trzeba zażyć, żeby Ci przytaknąć? ;)

szykuj

No a teraz wszyscy się śmieją z twojej głupoty. Tak się z reguły kończą próby zabłyśnięcia w internecie.....

HRA

rzut oka na profil - Smoleńsk 10 i od razu widać że dzban XD i jeszcze wysryw o głupocie gdzie sam robi za wzorzec idioty w Sèvres pod Paryżem XD jeszcze psychol piszący w liczbie mnogiej, diagnoza: do utylizacji w trybie natychmiastowym

ocenił(a) serial na 6
szykuj

To przecież kino patriotyczne, więc ocena wysoka XD

ocenił(a) serial na 6
szykuj

Zgadzam się, serial bardzo fajny na heheszki ze znajomymi, zwłaszcza gdy jedna z osób siedzących obok to Gosia :D

ocenił(a) serial na 2
szykuj

ten film jest coś jak the room w teori dramat a tak naprawdę komedia, tylko że tutaj występują dobrzy aktorzy w gównianym filmie z żałosnym scenariuszem, taka jest różnica

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones