PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=94443}

Boston Public

7,3 15 734
oceny
7,3 10 1 15734
7,3 6
ocen krytyków
Boston Public
powrót do forum serialu Boston Public

ja najbardziej lubie Scotta, on jest niedopobicia i te jego miny

Vito

Zgadzam się w 100% =) Scott jest świetny - jak on świetnie mdleje (hahaha)

Vito

Lipschultz-i tylko on. Jak jego spodnie wisiały z flagą amerykańską i w samych gaciach chodził to było mistrzostwo!!!

Bongo

Zgadzam się w 100% z Bongo. Nie da się pobić ekscentrycznych, szokujacych i czasem przygłupawych tekstów i zachowania Lipschultza... XD

ocenił(a) serial na 7
Vito

Lipschultz ale przede wszystkim Harry Senate, genialny, idealny nauczyciel.

Vito

Mi najbardziej przypad do gustu Harry Senate

ocenił(a) serial na 10
Vito

oczywiście Harry Senate :D
Miał niezłe teksty,np gdy uczennica sypiała z nauczecielem to podszedł do niej w szkole na przerwie i po prostu spytał:'Cześć co u ciebie?Sypiasz z Dannym?' hahaha

użytkownik usunięty
Vito

Senate - świetnym byłby nauczycielem (hihi) oraz Marla i Scott - są nie do pobicia!

ocenił(a) serial na 3
Vito

Scott Guber czyli Anthony Heald - MISTRZOSTWO

Vito

Scott i Lipschultz - dwie chyba najbardziej oryginalne postacie :]

ocenił(a) serial na 9
Vito

Harry Senat jest a raczej był najlepszy teraz jak dla mnie jest to Marla i jej niezrównowarzona psychika; natomiast najbardzie denerwuje mnie Ronnie Cook. Czy w tej szkole wszyscy muszą ją zaliczyć ??

ocenił(a) serial na 9
Vito

A ja napisze, że Danny Hanson - fajny, na luzie

ocenił(a) serial na 10
Vito

RONNIE COOK the best!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

ocenił(a) serial na 10
Vito

lipshultz, scott i oczywiscie marla oni wymiataja

ocenił(a) serial na 9
Sylwia17

Mi się najbardziej podobał gościnny występ Michelle Monaghan jako Kimberly Woods

ocenił(a) serial na 7
Vito

Dokopałem się do wątku sprzed 10 lat, WOW! :D

A kto był najlepszym bohaterem Boston Public? Nie mam co do tego najmniejszych wątpliwości - Lipshultz!

Jego intrygi względem Gubera, i tej gówniary od strony z filmikami na temat nauczycieli i szkoły... ale najlepszą sceną była ta, jak uświadamiał młodzież czym jest seks i przypadkiem wygadał się, że przyłapał żonę na zdradzie... świetny aktor, świetna postać.

Ja chcę by Boston Public był znowu emitowany w TV!

Vito

Hmm trudny wybór.ale powiem tak.najbardziej chyba lubilem Harry senata,zajebisty nauczyciel.a dla śmiechu bezkonkurencyjny był lipschutz

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones