John FranklinI

John Paul Salapatek

7,0
602 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby John Franklin

Jako Izaak w "Dzieciach kukurydzy" dał popis najwyższej klasy aktorskiej.

Shiloh

ale niestety nawet jego powrót nie uratował "którejś tam" bo już mu tej haryzmy zabrakło niesety . . .

Michal1992

Aha, i wiesz co? Ktoś współtworzący stronę się pomylił. Napisał, że John urodził się w 1967 roku, czyli że miał lat, jak wynika, 17, gdy kręcono "Dzieci kukurydzy". To nieprawda. On miał wtedy 23 lata (wiem to z materiału dodatkowego na polskim wydaniu DVD).

Shiloh

a głupiś, wszędzie pisze jedna data - ta co widnieje (http://images.google.pl/imgres?imgurl=http://images.wikia.com/memoryalpha/en/im ages/thumb/3/38/Kipp.jpg/180px-Kipp.jpg&imgrefurl=http://memory-alpha.org/en/ind ex.php%3Ftitle%3DJohn_Franklin%26printable%3Dyes&h=153&w=180&sz=5&hl=pl&start=3& tbnid=vn-QUHOzsRLvjM:&tbnh=86&tbnw=101&prev=/images%3Fq%3Dactor%2BJohn%2BFrankli n%26gbv%3D2%26svnum%3D10%26hl%3Dpl%26sa%3DG)
na pewno twoje DVD jest skopane (pewnie pirackie), nie każdy może być Ralphem Macchio i w wieku 23 lat wyglądać na 14 a Franklin w zupełności...

W_B_B__Beaver

Nie pirackie, tylko dwupłytowe z KINO ŚWIAT.

Shiloh

Masz rację. Ja wpisałam jego prawdziwe nazwisko i wszędzie wyskakiwała data 1959.

Shiloh

Tak, na moim DVD też sam John Franklin mówi, że miał 23 lata... Ciekawe kto popełnił błąd :-)... ??

Shiloh

ale wszędzie w sieci jest jedna ta sama data, i nie są to 23 lata...
co nie zmienia faktu, że wyglądał conajmniej dziwacznie a do tego nie można znaleźć żadnej aktualnej fotografii...

W_B_B__Beaver

Mogę ci przesłać jego wywiad sprzed paru laty i go zobaczysz jako "dorosłego" :^). Podaj tylko e-mail.
A co do jego wyglądu - nie wyglądał dziwacznie, pasował do roli demonicznego demagoga...

Severine

proszę bardzo: paradiseWL@interia.pl, skoro masz dorosłe zdjęcie dlaczego go nie dodasz ??
wyglądał bardzo dziwacznie...widziałem lepszych demagogów :D

W_B_B__Beaver

Nie dodam zdjęcia, bo mam tylko film, w którym wypowiada się o I części Dzieci kukurydzy :^). W przyszłym tygodniu postaram się go wysłać :^)...

Severine

Wlasnie obejrzalam "Dzieci kukurydzy" i mi tez wydal sie dziwny. Wrzucilam do wyszukiwarki jego prawdziwe nazwisko - John Paul Salapatek - i wychodzi na to, ze data jego urodzin, to 1967. Ma tylko 152 cm wzrostu, cierpi na chorobe endokrynologiczna (niedobor hormonu wzrostu).

arwen80

ja wrzuciłam w wyszukiwarkę i wyskoczyło mi coś innego
"He was born John Paul Salapatek in Blue Island, Illinois, a southern suburb of Chicago, on June 16, 1959. He has three older brothers, an older sister and a younger brother and grew up in a close knit, loving family. In 1977, John graduated from Dwight D. Eisenhower High School. He graduated from the University of Illinois in 1983 with a BFA in theater and teaching. Of Polish descent, Franklin speaks French and German fluently. In 1983, John Franklin moved to Los Angeles, California to pursue a career in acting. He appeared in commercials before successfully auditioning for the role of Isaac in Stephen King's Children of the Corn.(etc.)"

Shiloh

Idealny do roli Isaaca. Reżyser nie mógł dobrać lepszego aktora.

Film był beznadziejny. Salapatek to chyba jedyny element gony uwagi.

Shiloh

tak jest, tylko szkoda jego orientacji

kochamAndzie

Szkoda czego? Orientacji? Jeżeli chodzi Ci o orientację seksualną, to jesteś kompletnym debilem. Gej czuje dokładnie to samo co heteroseksualista, kocha tak samo mocno, więc nie wiem czego Ci szkoda...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones