PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=628262}

Wyścig

Rush
7,8 158 689
ocen
7,8 10 1 158689
7,0 36
ocen krytyków
Wyścig
powrót do forum filmu Wyścig

"Nie było kobiety, która była w stanie im się oprzeć" - serio? ;_: Jeśli tak, to chyba coś poszło nie tak z filmem, bo obaj bohaterowie byli niesamowicie wkurzającymi, nadętymi dupkami. Budzili jedynie moją złość i niechęć a nie jakieś pozytywne uczucia. Trudno było mi nawet się zdecydować, komu mam kibicować. Ostatecznie wybrałam Laudę, bo przynajmniej był profesjonalistą i skupiał się na wyścigach zamiast na imprezowaniu i uganianiu za spódniczkami.

Nie znaczy to, że film jest zły - wręcz przeciwnie. Bohaterowie są tak przedstawieni i aktorzy zagrali właśnie takie postaci. Ja się tylko zastanawiam, czy oni naprawdę byli tacy aroganccy i nieprzyjemni. Bo lat 70. niestety nie pamiętam.

Szarobure

Tacy właśnie byli. Nie wiem dlaczego to tak działa na kobiety, ale działa i przykładów na to jeżeli chodzi o takich celebrytów są tysiące :D

ocenił(a) film na 8
oldskul86

Charakter Hunta był tylko dopełnieniem jego wyglądu. Gdyby wyglądał jak np. Lauda to by raczej nie wyrwał tych tysięcy kobiet. Trudno nie być pewnym siebie gdy wygląda się jak Hunt. W samym filmie(bo w realu mogło być inaczej) bardziej zaimponował mi Lauda zwłaszcza gdy powiedział, że w pompie ma, że go szczurek nazywa(bo wygląda trochę jak szczur) bo szczury są sprytne i wytrwałe.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones