PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=795665}
6,2 35 643
oceny
6,2 10 1 35643
5,0 29
ocen krytyków
Juliusz
powrót do forum filmu Juliusz
ocenił(a) film na 8
7215

Ja też!!!

7215

też.

7215

i ja :D

ocenił(a) film na 6
7215

Ale Wy wiecie że on gra tam tylko krótki epizod? ;)

jasiu508

wiemy też że gra samego Siebie i na to czekamy XD

7215

chyba jest nas więcej

ocenił(a) film na 6
7215

Kompletnie niepotrzebny epizod, moim zdaniem mocno poniżej poziomu reszty filmu. Ewidentnie "promocja" wciśnięta na siłę.

ocenił(a) film na 3
zaczy

Niestety ale muszę się z Tobą zgodzić. Jestem ogromnym fanem Paczesia, jednak odnoszę wrażenie, że tym epizodzikiem tylko sobie zaszkodził. Bo kto z potencjalnych, nowych odbiorców zechce pójść na jego występ po tym co zobaczył? Kurcze, najgorsze, że jego występ kompletnie nic nie wniósł do tego filmu.

ocenił(a) film na 8
7215

Ja nie :)

ocenił(a) film na 6
7215

ja też nie ;)

ocenił(a) film na 7
7215

a my nie

7215

Widziałem. Pacześ chyba, gdy tylko jest okazja, na siłę próbuje wypłynąć na globalną polską scenę, a standup jest specyficzny. Nierealne, nie uda się. Tylko będzie na tym tracił.
Lotkowski też ostatnio poleciał u Wojewódzkiego. Nie wiem na ile to było umówione, a na ile Lotek nie spodziewał się tego, ale trochę przegięcie. Pokazali publicznie coś co wielu mogło się nie spodobać. Moim zdaniem nic tym nie zyskał.
Umówmy się, oni idąc do takich programów czy filmów myślą, aby być bardziej rozpoznawalnym, dla większej kasy, nie oszukujmy się. Niemniej, standup, polski, ma swoją specyfikę,. Opiera się także , choć może za mocno, na przekleństwach, więc z samego tego powodu, nie nadaje się dla szerokiej publiki, szczególnie gdy jest to przedstawione jako krótki fragment

ocenił(a) film na 9
7215

Mnie Pacześ jakoś nie rozśmieszył. Może dlatego, że nie jestem fanem standupu. Niemniej jednak film mi się bardzo podobał.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones