PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=231551}
6,1 60 168
ocen
6,1 10 1 60168
4,7 10
ocen krytyków
Fantastyczna Czwórka: Narodziny Srebrnego Surfera
powrót do forum filmu Fantastyczna Czwórka: Narodziny Srebrnego Surfera

Zwiastun!!!

ocenił(a) film na 8

No Suuuper!!!
Zapowiada się przepysznie!!!!
Niemoge się doczekać poprostu bomba...podobał mi się zwiastun choć mógł być jeszcze lepszy napewno! Na 100% ide do kina!!

Matt_19_

Wyprzedziłaś mnie o jakieś 17 minut :P:P:P
No film zapowiada się przyzwoicie. Szkoda, że pierwsza część była fatalna.

Szajba

Ups. Sorry, wyprzedziłeś :)
Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 5
Szajba

Srebrny surfer? brzmi ciekawie, ma ktoś jakieś informacje o tym bohaterze, co potrafi itd...? Bo ze zwiastuna to widać, że rozmowny to on nie jest :D I na dobrego nie wygląda...

ocenił(a) film na 8
luksob

Ja tam oglądałem kiedyś bajki o nim to był dobry...
Tzn szukał swojej planety a podrodze pomagał innym...
A co potrafi?...Hmmm jeździć na desce:P
Nie no na poważnie to niewiem...

Matt_19_

Co potrafi??
- Latać
- Przenikać przez ściany
- jest batdzo silny

Wnioski wyciągnąłem ze zwiastuna :P

Matt_19_

Ja wiem jedynie ze Srebrny Serfer był na usługach tytana (nie pamietam teraz jak on sie zwał) pamietam jedynie ze ow tytan byl pozeraczem swiatow...(doslownie :) ) jedynie tak mogl przetrwac.Srebnry serfer zostal wlasnie przez niego stworzony...kiedys byl normalnym czlekiem planety ( teraz tez nie umieme sobie przypomniec jaks sie nazywala planeta :P ).Wiodl spokojne zycie poki nie pojawil sie tytan.Ow tytan jak to ma w naturze nie myslal o niczym innym,tylko o glodzie.Czlek za wszelka cene chcial uratowac swa planete wiec zawarl z nim pakt.Umowa miala byc taka ze Tytan nie zje planety,a czlek bedzie jego poslancem (byl jakos powiazany z natura czy cos, wiec mogl wyczuwac obfite planety dla swego pana).
Ciekawe czy na tym bedzie opierala sie fabula filmu :)
a tak btw.
napisalem to tak zeby bylo :P wiec nie czepiac sie bledow :D

gyv3r

Ów tytan to Galactus ;p ichodzilo oto ze surfer stal sie heroldem galactusa i na swej desce przemierzal wszechswiat w poszukiwaniu planet nadajacych sie do konsumpcji dla swego pana (tzn. galactus wysysal z nich zycie). Kiedy galactus przemienil zwyklego czlowieka w surfera wymazal mu cala pamiec o jego wczesniejszym zyciu tak by ten byl calkowiecie odany pozeraczowi swiatow i aby byl bezwzgledny w tym co robi. wydaje m isie ze w tej czesci nei ujzymy galactua tylk byc moze pojawi sie on dopiero w czesci kolejnej, a mianowicie trzeciej :D

przebojowiec

No właśnie ciekawe czy bedzie galactus bo na tym sie opierał komiks gdy pierwszy raz polawił się SS - co do wymazania pamieci SS tak nie było ma on pamięć o swojej planecie Zenn La oraz o swojej ukochanej Shala Ball zgodził sie jednak służyć Galactusowi w zamian ten nie pożarł jego planety - ale po pobycie na ziemi SS zobaczył jak nasz planeta jest piekna i zbuntował sie przeciwko Galactusowi no i sie zaczeła jadka ;]

Matt_19_

raczej gorzko niż pysznie surfera zrobili strasznie dennie cóz nie będzie to film najwyższych lotów i cały ten pościg w zwiastunie nic szczególnego do Trensformeró zwiastun był rewelacyjny a to to jest dno!!

Matt_19_

Do kitu jest ten trailer na który przyszło nam tyle czekać! :/Stanek Lee leci na szybką forsę... :(

ocenił(a) film na 8
Matt_19_

HEhe "piękna"...
Ok a ja jeszcze pamiętam że jak SS uciekł od galactusa to jego miejsce zajeła "Eva"...chyba tak się nazywała...była podobna do człowika pochodni bo płoneła ogniem...tylko niewiem czy cały czas czy też mogła przestać płonąć:)chciałbym ją też zobaczyć w filmie ale wątpie żeby ją obsadzili...i ciekawi mnie też po której stronie będzi Van Doom...:D
Czy po stronie serfera czy F4.

Matt_19_

Jeśli dobrze pamiętam to po odejściu Srebrnego zajęła ziemianka Frankie Raye, która przemieniła się w Novą, która mogła płonąć nawet w kosmosie. Z tego co wiem ma się pojawić w filmie :)

ocenił(a) film na 8
Nike

Oooo Nova a nie Eva...no ale podobnie:)
To fajnie ze pojawi się w filmie..no kurde czy częściej oglądam zwiatun tym bardziej chce mi się iść do kina:(A tu do Lipca trzebaczekać:(

ocenił(a) film na 6
Matt_19_

A wie ktoś może, co to za muzyka leci pod koniec zwiastuna? :P
Niezła jest :D

ocenił(a) film na 7
freepick

ile trwa zwiastun? bo moja wersja ma 50sekund

ocenił(a) film na 6
deamon82

A czy to ważne?
Mój ma 1:40 min :P

freepick

Ej jak to, na zdjęciach w gazecie widziałam jak Niewidzialna bierze ślub z Pochodnią a nie z tym owym, ;/ dziwne. Może na końcu im się coś poprzestawia?

ocenił(a) film na 6
Nikczemna

Ty chyba żartujesz :D rodzeństwo - ślub? xD
To musiała być dość dziwna gazeta... ;>

ocenił(a) film na 8
Nikczemna

On jest jej bratem!!
Pochodnia prowadził ją tylko do ołtarza...może właśnie to widziałeś...

Matt_19_

hahahaha dobre bylo z tym slubem naprawde usmialem sie ;) dla mnie film zapowiada sie ciekawie dzieki silverowi, bardzo lubie ta postac i mam nadzieje, ze nie zrobia z niego tępego debila ktory "surfuje" i wszystko rozpier..... :/

ocenił(a) film na 7
Nikczemna

nie no dobra jeteś, to chyba F4: ,,Kazirodki" a nie ,, Rise of the Silver Surfer", ktoś musiał z rodziny poprowadzić ją do ołtarza nie myślisz?
obejrzałem zwiastun w całości, nic szczególnego, scena pościgu i tyle,a SS jeszcze niedopracowany tak jak na plakacie

ocenił(a) film na 7
Matt_19_

Zwiastun strasznie mnie się spodobał... Mam nadzieję,że ta część będzie o wiele lepsza niż pierwsza,bo poprzednia nie zrobiła za dużego wrażenia na mnie. Jeszcze ten PL dubbing :/

ocenił(a) film na 8
Sky_Angel

Nom fakt że Alba miała okropny głos ale inni spoko...choć myśle że lektor wystarczył by wzupełności...
Ale mam jedynke na dvd i już się przyzwyczaiłem więc już mi jej głos nieprzeszkadza:P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones