PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=231551}
6,1 60 154
oceny
6,1 10 1 60154
5,0 9
ocen krytyków
Fantastyczna Czwórka: Narodziny Srebrnego Surfera
powrót do forum filmu Fantastyczna Czwórka: Narodziny Srebrnego Surfera

Zazwyczaj nie pisze, zadnych tematow ale dla tego filmu zrobie wyjatek.

Pragne ostrzec wszystkich ktorzy rozwazaja ogladanie tego filmu zeby tego nie robili :D

Ja niestety popelnilem ten blad i czuje sie z tym bardzo zle.
Ten film to KPINA. Do tego dochodzi ocena filmwebu na poziomie 6,6 i nota DOBRY??

Nie no ludzie, az tak nisko upadliscie??

Jeszcze, zeby z tego filmu zrobili jakas komedie, ale ta smiertelnie powazna gra aktorska i niektore momenty sa po prostu straszne.

Alba upadla az tak nisko ?:-)

ocenił(a) film na 2
michalk86

Właśnie miałem założyć temat w podobnym guście. Także apeluje, żeby nie oglądać. O Boże toż to koszmar. Swego czasu miałem okazje rzucić okiem przez przypadek na poprzednika (część pierwszą) i zastanawiam się co gorsze !!!

Wysokie oceny też mnie dziwią. I to właśnie według mnie powinno być głównym tematem - skąd przy niektórych tragicznych pozycjach trafiiają się tak wysokie oceny, jak powyżej 6, a czasami bywa, że i 7. Toż powinno tu być maksimum 3.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 2
LoveKiller

HA HA, 10/10, niezle

ocenił(a) film na 2
chemas

Nie jestem zadnym trollem czy cos w ten desen. Po prostu ten film W MOJEJ opinii jest totalnym dnem. Z kazda minuta staje sie coraz gorszy. Napisalbym tutaj jeszcze wiecej ale nie chce spojlerowac.

michalk86

Nie zgadzam sie nie jest to film nad ktorym warto myślec czy cos rozwazac ale nie zgodze sie z pisaniem takich opini. Uważam że to dobre 1.3 godziny spedzania czasu świetne efekty specjalne i ogólnie szybko mija czas przy tym filmie, JEŻELI chcesz sie odpreżyc ten film jest dobry na to

ocenił(a) film na 7
MASTACH5

Ja też się z tobą zgadzam film jest dobry.Wsam raz na wieczór przed snem.

ocenił(a) film na 7
michalk86

acha, dla tego nie pozwalasz innym go obejrzeć?
przecież to TYLKO twoja opinia, więc trzeba było ładnie podłączyć się do innych tematów, a nie "ooo nie oglądajcie, to dno" i w dodatku z dwoma wykrzyknikami. jak troll jakiś

ocenił(a) film na 2
LoveKiller

Nie zgadzam się z tobą, miał jak najbadziej prawo założyć osobny temat, bo to nie jest tylko zwykła ocena filmu. Ten temat tyczy się całej masy podobnych pozycji, a ten cały srebrny surfer jest tylko przyczynkiem do dyskusji. Sam miałem założyć ten temat ale michalk mnie uprzedził :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 2
LoveKiller

zły gust zawsze trzeba krytykować, bo tandeta zalałaby nas całkowicie, a na chamską odpowiedź nie odpowiem po chamsku; twoja racja a mój spokój; by ...

ocenił(a) film na 7
chemas

prawda boli?
o gustach się nie dyskutuje, bo jedli lubią chińszczyznę inni kuchnie włoską.
Zajmij się swoim gustem, bo w moim mniemaniu jest beznadziejny. Ojciec chrzestny 10/10? Żenada ;)

ocenił(a) film na 2
LoveKiller

hehe już gdzieś na filmwebie widziałem porównywanie gustów filmowych do kuchennych, to jest dopiero żenada

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 2
LoveKiller

Ok troluj dalej dziecko, ja juz nie mam zamiaru odpisywac bo widze, ze twoj poziom wypowiedzi znizyl sie grubo ponizej dna. Ale w sumie czego ja sie po tobie spodziewalem?
eot nerdzie.

ocenił(a) film na 7
michalk86

uhuhuhuhu, ktoś tu się zdenerwował :D
spokojnie, bo ci żyłka pęknie i będziemy mieli zgon ;]

ocenił(a) film na 8
chemas

Miał prawo założyć taki temat a nie zniechęcać kogoś to obejrzenia tego.Ktoś go posłucha i straci na serio porządny film.

ocenił(a) film na 2
JackRobertkokos

hehe, no to w jaki sposób miał się wypowiedzieć na temat tego filmu, że by nikogo nie zniechęcić, skoro film mu się nie podobał ?

ocenił(a) film na 8
chemas

Jemu się nie podobał a to nie znaczy,że nikomu więcej się nie spodoba.

ocenił(a) film na 2
JackRobertkokos

To na pewno wynika z tego, że po obejrzeniu tego "arcydzieła" doznał szoku.

ocenił(a) film na 8
chemas

Nie nazywam tego filmu arcydziełem,po prostu jest dobry i wart jednak obejrzenia.

ocenił(a) film na 2
JackRobertkokos

OK, w porządku

ocenił(a) film na 8
michalk86

Weź sobie lepiej zaparz ziółka bo bredzisz jak by ci pociąg po głowie przejechał!
Film jak film, bardziej mnie się podobał od jedynki, czekam na trylogię!
Z drugiej jednak strony są gusta i guściki!

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
michalk86

Wiesz jesteś bardzo chamski nie potrafisz prowadzic rozmowy jak kulturalny człowiek idz na siłownie pouprawiaj sport może przejda ci twoje frustracje. A film jest dobry obejrzec z dziewczyna przy popcornie fajna rzecz miło spedza czas

michalk86

Zmorą tego serwisu jak i całego internetu są takie osobniki jak ty i te wasze "Ci", "Ty" koniecznie pisane wielką literą.

cotypowiesz

serio ? ... skoro tak to współczuje Ci zdania do kolejnej klasy, w końcu podstawówka jest ciężka, nie geniuszu? ... ku przypomnieniu "Ci" , "Ty", "Twój" pisane jest z dużej bo piszesz o kimś i są to zwroty grzecznościowe...

ocenił(a) film na 2
Arus86

Ano właśnie :)

Arus86

Po pierwsze, nie o kimś a do kogoś
po drugie, nie ma takiej zasady, która mówi, że trzeba "ci" "ty" itd zawsze pisać wielką literą
po trzecie, odniosłem się do wypowiedzi w której jeden koleś obraża drugiego i jednocześnie używa zwrotów grzecznościowych, jeżeli jest to dla ciebie normalne to mnie to nie zdziwi

ocenił(a) film na 8
michalk86

Po pierwsze szkołę państwową mam już dawno za sobą!
Po drugie nie będę z takimi ogrami jak ty dyskutował na tak renomowanym portalu jakim jest Filmweb.pl
Po trzecie twoja kultura i tak sięga dna studni, mała jednak rada od starszego kolegi; ziółka, mocna kawa i tygodniowe przemyślenia nad swoim postępowaniem, musisz sie jeszcze duuuuużo nauczyć!

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
michalk86

Nie jest aż taki zły. Nie przesadzaj.

ocenił(a) film na 2
michalk86

Ja nie liczyłem na jakąkolwiek grę aktorską. Na jakikolwiek sensowny scenariusz. Chciałem się tylko odmóżdżyć. Ale na Boga, tam animacje były tak fatalne, jakby robili film w latach `90-tych!!! I za to - 2/10 i poczucie, że nareszcie obejrzałem beznadziejny film. Długo na to czekałem :p

ocenił(a) film na 7
zombiecamel

No wiesz nie był taki najgorszy.

ocenił(a) film na 2
zombiecamel

zombiecamel, otoz to, mam podobne odczucia ale widze, ze jednak faktycznie kazdy z nas jest zupelnie inny i o dziwo sa ludzie, ktorym ten film jednak sie moze podobac. Wydaje mi sie, ze sa oni w znakomitej mniejszosci i stanowia jakis 1 promil spoleczenstwa :D tzw odpad :D

ocenił(a) film na 2
michalk86

Trzymaj sie, jestem po twojej stronie. Chociaż apeluję do ciebie, żebyś nie pisał językiem co niektórych tu piszących, nie warto ...
Oczywiste jest, że każdy ma swój gust i każdy ma prawo odpoczywać przy czym chce, ale każdy ma też prawo do wyrażenia opinii. Michalk86 (ja również) po prostu ostrzega tych co mają taką jak jego wrażliwość filmową przed oglądaniem badziewia. Właściwi ludzie wyczują o co chodzi i rady posłuchają, a inni niech oglądają i tyle.

chemas

Jak dla mnie film średni, mogli jeszcze nad nim popracować, ale jak dla mnie ujdzie.

ocenił(a) film na 6
EMERSION

Z EMERSIONEM się zgodzę. Można było kilka kiepskich scen zamienić na coś konkretniejszego, ale ogląda się całość ogólnie przyjemnie. I nie uważam by ten film z każdą minutą stawał się gorszy, własnie fajnie sie rozkręca. Postać Surfera konkret.
Uważam, że jedynka lepsza, ale jeżeli ktoś ma ochotę na odetchnięcie po cięzkim dniu przy czymś lekkostrawnym - polecam.

Przez szacunek i sentyment do MARVELA.

ocenił(a) film na 5
EMERSION

Zgadzam się film średni.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 7
pisk007

Popieram!

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 7
michalk86

Przesadzacie . To film na podstawie bajki , zaczynając go ogladać nie należało się nastawiać na coś ambitnego . Chociaż w moim odczuciu był całkiem fajny , prosty , taki lekki .

Matt142

Na podstawie bajki, nawet na podstawie komiksu, ale nie w tym rzecz. Ja nawet z piwem i paluszkami miałem problem, by przez to przebrnąć. Trzeci raz.

ocenił(a) film na 7
Nazwa_niepoprawna

Bo to przeznaczone jest przede wszystkim dla młodszych widzów

Matt142

Owszem, ale nie oznacza to, że z młodszych widzów należy robić idiotów.

Nazwa_niepoprawna

W jaki sposób robi idiotów?

Cililing

Dlaczego tak sądzisz? Uzasadnij swoją wypowiedź. A może ty chcesz tylko go obrazić. Dlaczego to robisz? Dlaczego używasz wulgarnych słów albo bezpodstawnie oskarżasz ludzi o niestworzone rzeczy. Ktoś nawet policzył że już jakieś 1000 "troli" znalazłeś tutaj. A może to ty jesteś właśnie trolem. Przeszkadzasz w dyskusji. Obrażasz. Wyluzuj. Nikt ci tutaj nie zagraża. Nawet jeżeli jesteś chory jak sugerują inni to nie usprawiedliwia cię to ani trochę? Potrafisz powiedzieć dlaczego obrażasz innych użytkowników forum?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones