PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=231551}
6,1 60 139
ocen
6,1 10 1 60139
5,0 9
ocen krytyków
Fantastyczna Czwórka: Narodziny Srebrnego Surfera
powrót do forum filmu Fantastyczna Czwórka: Narodziny Srebrnego Surfera

Leniwy

ocenił(a) film na 2

Nie ma w nim nic ciekawego przywrócili nawet dooma jako głównego antagoniste z braku pomysłów najwyraźniej.
Okropnie też nie podobał mi się motyw oh nie chce już być superbohaterką chce normalnie stworzyć rodzine no bardzo fajnie suu, ale alternatywnie świat może zostać zniszczony za tydzień więc jak nie pomożesz to za długo sobie nie pożyjecie. To by miało sens dla jakiś mniejszych bohaterów oh no spiderman nie chce być bohaterem i źli rabują banki przestępczość sie zmniejsza, ale w przypadku gdy film jest o zagrożeniu globalnym no to troche co dajemy umrzeć wszystkim?
Brak też nie wiem konsekwencji w filmie ratujemy niewidzialną kobiete bo srebrny surver to w zasadzie kosmiczny jezus, uczymy się że praca zespołowa jest ważna żeby dać wszystkie 4 moce jednemu gościowi i pokazać że sam jest dużo silniejszy.
Nie narzekam też zazwyczaj na gre aktorską, ale jak srebrny surver zaczął mówić moje imie brzmiało norin rad a Jessica Alba na to CO? AHA OKAY POMÓŻ NAM OCALIĆ PLANETE to troche parskłem śmiechem

Sir_Timons

UWAGA: znafca wypełzł spod kamienia pod którym siedział. uważać na nogi!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones